محصولی در سبد خرید وجود ندارد

سیسکو وایت برد هوشمند تولید می کند

این مورد را ارزیابی کنید
(5 رای‌ها)یک شرکت آمریکایی وایت برد دیجیتالی برای ادارات ساخته که به تبلت، پی سی و تلفن هوشمند متصل می شود.
به گزارش ایسنا سازماندهی یک پروژه برای شرکت‌های بزرگ کاری مشکل است. این مشکل در زمانی که نیروی انسانی جوان باشد اهمیت بیشتری می یابد. درهمین راستا شرکت هایی مانند گوگل، مایکروسافت و اسمارت‌ وایت بردهای دیجیتالی ساخته اند که با استفاده از خدمت ابر حسابرسی ایده های مختلف را به طور بصری نمایش می دهد. در همین راستا شرکت سیسکو نیز نسخه ای از وایت بردهای دیجیتال را ساخته که Spark Board نام دارد.
این وایت برد در حقیقت یک صفحه لمسی بزرگ است که می توان آن را به دیوار نصب کرد. قابلیت وضوح آن 4K و در ابعاد ۵۵ و ۷۰ اینچی به بازار عرضه می شود.
Spark Board هم مانند رقبای موجود در بازار به نمونه های دیگر خود در سراسر جهان متصل می شود. بنابراین هرچیزی که روی آن نوشته یا رسم شود در صفحه نمایش دیگر Spark Board در آن‌سوی دنیا نمایان می شود.
این وایت برد هوشمند علاوه بر یک دوربین با وضوح K۴ و میکروفون قابلیت برگزاری ویدئو کنفرانس هم دارد. جالب آنکه همزمان با برگزاری ویدئو کنفرانس می توان از وایت برد نیز استفاده کرد.
با استفاده از سیستمی به نام «اشتراک گذاری اولتراساوند بی سیم» می توان تبلت، پی سی یا حتی تلفن هوشمند را با آن مرتبط کرد.

بازدید 1906 بار آخرین ویرایش در چهارشنبه, 27 بهمن 1395 ساعت 14:07

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ایرسا می باشد