محصولی در سبد خرید وجود ندارد

یافتن شماره سریال دستگاه معیوب

این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)
آیا اپل باتری آیفون 6s شما را تعویض می‌کند؟
شرکت اپل چندی قبل اعلام کرد که باتری برخی از مدل‌های آیفون6s را به طور رایگان تعویض میکند. مشکل باتری از آنجا آغاز می‌شد که مدل‌های مذکور ناگهان خاموش می‌شدند. البته باید در نظر گرفت که همزمان یک اشکال در iOS 10 نیز باعث خاموش شدن آیفون ( در برخی از مدل‌های آیفون که به این سیستم عامل ارتقا پیدا کرده‌اند) می‌شود. اشکال در باتری آیفون 6s اما موضوع دیگری است که البته مشکل دیگری را نیز دارد و آن اینکه پیدا کردن مدلهایی که دچار مشکل هستند و اپل آنها را تعویض می‌کند هم راحت نیست. در واقع این تعویض باتری شامل برخی از آیفون‌ها می‌شود که آنها را صرفا از طریق شماره سریال می‌توان پیدا کرد. اینکار را فروشگاه‌های اپل برای شما انجام می‌دهند اما اگر شما در ا یران هستید که دسترسی به فروشگاه اپل ندارید خوب است بدانید سایت 9tomac لیستی از شماره‌ سریال‌هایی که برای این تعویض مد نظر هستند مشخص کرده است. برای پیدا کردن شماره سریال گوشی خودتان می‌توانید به پشت گوشی پایین کلمه S مراجعه کنید ( که البته بسیار ریز نوشته شده) همچنین این شماره را میتوانید از طریق رفتن به آدرس


Settings>General>About>Serial Number


پیدا کنید.
اگر عدد چهارم و پنجم شماره سریال شما یکی از عددهای زیر بود باید بدانید که اپل باتری آیفون شما را رایگان تعویض میکند حتی اگر شما اساسا مشکل باتری نداشته باشید.
در صورتی که سریال گوشی شما با یکی از اعداد فوق یکسان بود باید گوشی خود را به فروشگاه اپل ببرید اما از آنجا که اپل در ایران فروشگاهی ندارد باید اینکار را از طریق اشخاص دیگر یا سفر به کشور دیگری که فروشگاه اپل دارد انجام دهید. نکته‌ای که اپل بر آن تاکید کرده این است که برای این تعویض باتری صفحه نمایش گوشی شما باید خط و خشی نداشته باشد!

بازدید 1013 بار آخرین ویرایش در چهارشنبه, 27 بهمن 1395 ساعت 14:08

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ایرسا می باشد