محصولی در سبد خرید وجود ندارد

سطل زباله هوشمند TetraBIN : پرتاب زباله شما را تبدیل به یک بازی جالب می‌نماید

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

اگر فکر می‌کنید روند هوشمندسازی لوازم خانه رو به پایان است سخت در اشتباهید. سطل زباله هوشمند TetraBIN می‌تواند پرتاب زباله را مهیج‌تر از گذشته نماید. 

زباله یکی از مهم‌ترین معضلات کلان شهرها شده است. هیچ یک از ما دوست نداریم شاهد افتادن زباله کف خیابان‌ها باشیم. اما تشویق شهروندان به انداختن زباله درون سطل کاری بس دشوار بوده و در اغلب موارد با شکست رو به رو می‌گردد. یک شرکت خوشفکر توانسته برای این معضل چاره‌ای اندیشیده و سطل زباله هوشمند طراحی نماید. این سطل زباله با یک بازی ترکیب شده و مردم را ترغیب به استفاده از آن می‌نماید. در صورتی که عملکرد شما درست باشد می‌توانید امتیاز کسب نمایید.

 

Sencity زیرمجموعه استارت آپ Urban-X می‌باشد. این شرکت می‌خواهد روند بهبود زندگی در شهرهایی مانند نیویورک را شتاب ببخشد. یکی از بخش‌های مورد توجه این شرکت، امکانات شهری و حمل و نقل شهری می‌باشد. مبلمان شهری بخش بزرگی از فعالیت‌های این شرکت را در بر می‌گیرد. یکی از مهمترین اقدامات این شرکت احداث ایستگاه‌های اتوبوس مجهز به نمایشگر و ارائه دهنده WiFi عمومی می باشد.

 

طراحی سطل زباله هوشمند TetraBIN سه گوش بوده و در سه طرف مجهز به نمایشگر شده است. این نمایشگرها به هم متصل بوده و در امتداد یکدیگر می‌باشند. خفاش‌ها در هوا پرواز کرده و سگ‌ها بر روی زمین کشیک می‌دهند و منتظر غذا هستند! حسگرهایی درون این سطل قرار گرفته و مسیر زباله درون سطل را تعقیب می‌نمایند.

 

هنگامی که زباله‌ای درون سطل زباله هوشمندTetraBIN انداخته می‌شود بر روی نمایشگر تبدیل به یک ران مرغ می‌شود. شما می‌توانید نتایج و برنده را بر روی وبسایت TetraBin مشاهده نمایید. در صورتی که مرغ با موفقیت به سگ‌ها برسد شما امتیاز کسب می نمایید.

 

در آینده نزدیک احتمال بردن جایزه فیزیکی هم مقدور می‌گردد. یعنی از طریق ارسال ایمیل به شما می‌گویند که برنده یک جایزه فیزیکی شده‌اید. کودکان هدف اصلی این ایده هستند. قصد دارند تا استفاده از سطل آشغال را از کودکی درون فرزندان بپرورانند. ازسطل زباله هوشمند TetraBIN می توان برای نمایش تبلیغاتی محیطی در زمان بیکاری استفاده نمود. این سطل‌ها از طریق اتصال 4G به اینترنت متصل خواهند شد.

 

 

در صورتی که از ادامه بازی خسته شدید می‌توانید برنامه تردد اتوبوس‌ها و قطارها را مشاهده نمایید. ایده‌ای بسیار ساده که می‌تواند چندین کار را به صورت همزمان انجام دهد. هنوز مشخص نیست که اشخاص را چگونه شناسایی می‌نماید تا برای آن‌ها امتیاز ثبت نماید ولی ممکن است از یک دستیار صوتی مانند گوگل یا کورتانا استفاده نماید.

بازدید 1171 بار آخرین ویرایش در دوشنبه, 16 اسفند 1395 ساعت 12:52

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ایرسا می باشد