محصولی در سبد خرید وجود ندارد

اگر اندرویدی هستید با اینستاگرام آفلاین آشنا شوید

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

بسیاری از کاربران بعضی مواقع با محدودیت اتصال به اینترنت مواجه می‌شوند اما اینستاگرام تصمیم دارد حتی در بدترین شرایط اتصال به شبکه نیز حامی کاربران خود باشد. در کنفرانس سالیانه برنامه نویسان فیسبوک که در سن خوزه برگزار شد، اینستاگرام اعلام کرد که نسخه مخصوص سیستم عامل اندریود این سرویس به زودی قادر خواهد بود به صورت افلاین نیز قابلیت‌های خود را عرضه کند. کاربران پلتفرم اندروید با استفاده از نسخه آفلاین قادر خواهند بود حتی بدون دسترسی به اینترنت نیز عکس‌ها را ببینند و یا تغییرات دیگری اعمال کنند.

کاربر هنگام استفاده از نسخه آفلاین قادر است عکس‌هایی که قبلا توسط برنامه دانلود شده را ببیند. طبق گقته یکی از مهندسان این شبکه به نام Hendri، کاربران در نسخه آفلاین همچنان می‌توانند کامنت ارسال کنند، کاربران دیگر را آنفالو کنند، پروفایل‌هایی که قبلا سر زده‌اند را ببینند و یا حتی پست‌های مورد علاقه خود را ذخیره کنند و به محض اتصال دوباره به اینترنت، تمام تغییرات انجام شده توسط کاربر در شبکه اعمال می‌شود.

قسمت Instagram Stories یکی از محبوب‌ترین قابلیت‌های عرضه شده اینستاگرام است و تعداد کاربرانی که از این قابلیت استفاده  می‌کنند، از قابلیت مشابه برنامه اسنپ چت نیز بیشتر است. تعداد کاربرانی که از این ویژگی استفاه می‌کنند خیلی زیاد است وعرضه پشتیبانی آفلاین این قسمت اهمیت بیشتری نسبت به بقیه قسمت‌ها دارد ولی تا به اینجای گزارش‌های منتشر شده، هیچ کدام از سخنگویان اینستاگرام حرفی از پشتیبانی آفلاین قسمت Stories نزده‌اند. اما از انجاییکه سرویس رقیب اینستاگرام، اسنپ چت، همین حالا نیز به صورت آفلاین از قابلیت Stories خود پشتیبانی می‌کند، به احتمال زیاد اینستاگرام نیز این ویژگی را به زودی به صورت آفلاین  نیز ارائه خواهد داد.

قابلیت جدید آفلاین برای استفاده کاربرانی که در کشورهایی زندگی می‌کنند که اینترنت پرسرعت وجود ندارد، می‌تواند بسیار مفید باشد. اینستاگرام مدتی است که قابلیت‌ها و ویژگی‌های برنامه خود را افزایش و ارتقا می‌دهد تا بتواند تعداد بیشتری کاربر جذب کند و همچنین کاربران کنونی خود را راضی نگه دارد. این شبکه همچنین چند روز پیش، قابلیت ذخیره پست به صورت خصوصی را نیز به برنامه خود اضافه کرد.

منبع : آی تی ایران

بازدید 1296 بار

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ایرسا می باشد