محصولی در سبد خرید وجود ندارد


وب سایت به صورت کامل نزد مشتری تست و آزمایش خواهد شد و در نهایت آموزش و تحویل می گردد و تسویه کلی می گردد.

پشتیبانی وب سایت سال اول رایگان می باشد که شامل پشتیبانی سرور و پشتیبانی آموزشی می باشد که شامل تغییر در ساختار و ظاهر سایت  به هیچ وجه نمی باشد.درصورت درخواست پشتیبانی آموزشی در سال های بعد می بایست قراداد پشتیبانی سالانه منعقد گردد بعد از اتمام دوره یکساله هاست و دامنه می بایست تمدید گردد .
بعد از انعقاد قرارداد وب سایت، درصد هزینه قرارداد شامل:هزینه های مربوط به ثبت دامنه و فضا و همچنین بیعانه کار از مشتری دریافت و ما بقی هزینه سایت بعد از تحویل و آموزش صورت می گیرد.

در صورت اضافه شدن هر زبان در سایت 25 درصد به مبلغ اولیه اضافه میشود.و همچنین در صورتی که مشتری به هر علت نسبت به دریافت سایت خود کوتاهی نماید هزینه بیعانه بابت هاست و دامنه و یا هزینه طراحی اولیه و یا زمان مشاوره و قرارداد محسوب می شود.
اطلاعات اولیه ساخت سایت توسط مشترک(حتما اطلاعات بصورت فایل تحویل گردد) عبارتند از: فایل های تماس با ما،درباره ما،۵۰ عکس به صورت دسته بندی شده برای گالری سایت،۵ صفحه اطلاعات رزومه  و آرم مشتری.در صورت ارائه اطلاعات اضافه بر قرارداد می بایست هزینه داده های اضافی برآورد شده و به جمع کل قرارداد اضافه گردد.

 

 

.

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ایرسا می باشد