محصولی در سبد خرید وجود ندارد

کمک آموزشی نکته به نکته برای پایه چهارم دبستان که دانش آموزان میتوانند از طریق بازی کردن و به طور غیر مستقیم آموزش ببینند.

کمک آموزشی نکته به نکته برای پایه سوم دبستان که دانش آموزان میتوانند از طریق بازی کردن و به طور غیر مستقیم آموزش ببینند.

کمک آموزشی نکته به نکته برای پایه دوم دبستان که دانش آموزان میتوانند از طریق بازی کردن و به طور غیر مستقیم آموزش ببینند.

کمک آموزشی نکته به نکته برای پایه اول دبستان که دانش آموزان میتوانند از طریق بازی کردن و به طور غیر مستقیم آموزش ببینند.

آموزشی نکته به نکته برای پایه هشتم دوره دوم متوسطه که دانش آموزان میتوانند ازطریق بازی و به طور غیر مستقیم آموزش ببینند.

کمک آموزشی نکته به نکته برای پایه هفتم دوره اول متوسطه که دانش آموزان میتوانند از طریق بازی کردن و به طور غیر مستقیم آموزش ببینند.

کمک آموزشی نکته به نکته برای پایه ششم دبستان که دانش آموزان میتوانند از طریق بازی کردن و به طور غیر مستقیم آموزش ببینند.

کمک آموزشی نکته به نکته برای پایه پنجم دبستان که دانش آموزان میتوانند از طریق بازی کردن و به طور غیر مستقیم آموزش ببینند.

آموزش به همراه سرگرمی در

نرم افزارهای کمک آموزشی نکته به نکته

 

 ویژگی های نرم افزار نکته به نکته :

ارزیابی آموخته ها

تقویت حافظه دیــــــــــــداری

آمادگی برای آزمون های ورودی

ایجـــــاد فرصت مناسب برای یادگیری نکته به نکته مطالب درسی در قالب بازی

انتخــــــــاب طرح سوالات مفهومی همراه با تصاویر جذاب 

امکانات با بیش از 56 مرحله ی مختلف با بیش از 336 سوال متنوع

قابل نصب بر روی اندروید ،ویندوز و  ios

آموزش تصویری نصب و فعالسازی نکته به نکته داستان بازی سفارش دهید

با ساخت نقشه ساختمان ، طراحی سه بعدی محیط خود را جذاب تر تجربه کنید

لذت ساخت و چیدمان محیط دلخواه به صورت سه بعدی با

سفارش محصول

یک بازی جذاب و دوست داشتنی برای کودکان

پیش دبستانی

با

33 مرحله بازی و آموزش

 

 آشنایی با مفاهیمی همچون : اعداد - رنگ ها - جهت ها - کوتاه و بلند - کوچک و بزرگ - فصل های سال - درک اجسام هندسی - آب و مواد استفاده از آن - شغل ها - آسمان – وسایل نقلیه  شناسایی رنگ ها – آشنایی با مزرعه و حیوانات  

 تحقیقات نشان داده است که بازی های رایانه ای در قالب آموزش فرآیند یادگیری را آسان و توجه کودک را جلب می کند. زیرا کودک شما با بازی در محیط رایانه با مفاهیم و مبانی ریاضی و علوم با استفاده از محیط پویا و رنگ های متنوع آموزش می بیند. بنابراین بازی های رایانه ای با هدف آموزش به صورت غیر مستقیم در ذهن کودک شما نقش بسته زیرا کودک در تمام طول مدتی که مشغول بازی است بدون اینکه متوجه شود آموزش را فرا گرفته و به ذهن می سپارد .

نقد و بررسی داستان بازی

سفر به 

سرزمین یخی


هرآنچه کودک شما برای ورود به دبستان نیاز دارد


سفارش دهید

دانلود از کافه بازار

بازی رایگان و مهیج زندگی در تخم

 

این بازی اندرویدی در سبک معمایی تولید شده و شما باید در طی مراحل آن پازل های متنوعی را حل کرده و جسم موردنظر را بطور صحیح و با شرایط خواسته شده به مقصد هدایت کنید. تمام عملیات لازم برای این کار طبق قوانین فیزیکی و در یک محدوده مشخص که به شکل یک تخم حیوان میباشد، صورت میپذیرد.


داستان بازی نقد و بررسی

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ایرسا می باشد